Downlighty

IMG1

ULTRA 125, 160

Okrągłe downlighty LED o średnicach 125mm i 160mm montowane podtynkowo do sufitów podwieszanych. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej, Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, szarym lub czarnym.

IMG1

TUBUS MAXI

Okrągły downlight LED o średnicy 180mm montowany do sufitu natynkowo lub zwieszany na linkach. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej, Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo korpus w kolorze białym, szarym lub czarnym.

ACRIS

Kwadratowy downlight LED o boku 150mm montowany podtynkowo do sufitów podwieszanych. Przeznaczony do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej, mieszkań prywatnych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo obudowa w kolorze białym, szarym lub czarnym.

IMG1

ACRIS N/Z

Kwadratowy downlight LED natynkowy lub zwieszany o boku 150mm montowany do sufitów. Przeznaczony do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej, mieszkań prywatnych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo obudowa w kolorze białym, szarym lub czarnym.

IMG1

OZONE Q N/Z

Kwadratowe lub prostokątne downlighty LED. Montowane natynkowo lub zwieszane na linkach. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej, mieszkań prywatnych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo obudowa w kolorze białym lub czarnym.

IMG1
IMG1

ACTUS

Okrągłe, wychylne downlighty LED o średnicach 140mm (MINI) i 170mm (MAXI) montowane podtynkowo do sufitów podwieszanych. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej, Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, szarym lub czarnym.

ULTRA R, ULTRA

Okrągłe downlighty LED o średnicach 165mm, 195mm, 200mm, 225mm montowane podtynkowo do sufitów podwieszanych. Średnica otworów montażowych większych downlightów zbliżona do dawniej stosowanych downlightów na świetlówki 2x18W i 2x26W. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, szarym lub czarnym.

IMG1
IMG1

ALTUS

Okrągłe, wychylne downlighty dużej mocy LED o średnicach 170mm i 201mm montowane podtynkowo do sufitów podwieszanych. Przeznaczone do ogólnego i akcentującego oświetlenia sklepów, restauracji, biur, banków. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, szarym lub czarnym.

ULTRA IP65 MINI

Okrągły downlight LED małej mocy o dużej szczelności IP65. Przeznaczony do ogólnego oświetlenia pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub zapyleniu. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, szarym lub czarnym.

IMG1
IMG1

LAYOUT B

Okrągłe, wychylne downlighty dużej mocy LED o średnicach 170mm i 201mm montowane podtynkowo do sufitów podwieszanych. Przeznaczone do ogólnego i akcentującego oświetlenia sklepów, restauracji, biur, banków. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, szarym lub czarnym.

UMBRA MAXI

Kwadratowy downlight LED o boku 135mm. Przeznaczony do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej i prywatnych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo pierścień zewnętrzny w kolorze białym, wnętrze czarne.

IMG1

UMBRA MAXI N/Z

Kwadratowy downlight LED natynkowy o boku 150mm. Przeznaczony do ogólnego oświetlenia biur, banków, hoteli, pomieszczeń użyteczności publicznej i prywatnych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI i moduły LED barw specjalnych. Standardowo korpus w kolorze białym, wnętrze czarne.

IMG1

FLASH R 400, 600, 900, 1200

Okrągłe oprawy architektoniczne LED o średnicach 400mm, 600mm, 900mm, 1200mm montowane do sufitów nastropowo lub zwieszane na linkach. Metalowy korpus malowany proszkowo na kolor biały, czarny, szary lub na inny z palety RAL. Matowy klosz z odpornego na uderzenia poliwęglanu (PC) zapewnia równomierne przenikanie światła. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur architektonicznych, banków, hotelowych recepcji, ekskluzywnych pomieszczeń biurowych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI.

IMG1

FLASH RING

Okrągłe oprawy architektoniczne LED w kształcie ringu, o średnicach 600mm, 900mm, 1200mm montowane do sufitów nastropowo lub zwieszane na linkach. Metalowy korpus malowany proszkowo na kolor biały, czarny, szary lub na inny z palety RAL. Matowy klosz z odpornego na uderzenia poliwęglanu (PC) zapewnia równomierne przenikanie światła. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia biur architektonicznych, banków, hotelowych recepcji, ekskluzywnych pomieszczeń biurowych. Energooszczędne i wysokowydajne źródła LED zapewniają dużą ilość światła, dobrą rozpoznawalność barw i wieloletnią bezawaryjną pracę. Opcjonalnie istnieje mozliwość wyposażenia w ściemnialne zasilacze DALI.

IMG1